služby

Variabilní služba správy podnikových sítí na platformách Linux a Windows, podnikový intranet a aplikace na klíč, implementace Google Apps, aktivní a pasivní prvky sítě, QoS, zálohování a obnova dat, virtualizace a zabezpečení.
 • SOS SERVIS
  Služba bez měsíčního paušálu vhodná pro malé firmy a podnikatele, kteří chtějí mít jistotu pomoci v případě závady.

 • SLA BASIC
  Základní smlouva o servisu s garancí doby zahájení řešení i vyřešení závady. Poskytuje telefonní a emailovou podporu a konzultace.

 • SLA SAFETY
  Smlouva o servisu pro bezpečný chod výpočetní techniky či podnikové sítě. Dle stanovených parametrů probíhá preventivní pravidelná údržba systémů, služba dále poskytuje telefonní a emailovou podporu a konzultace.

 • SLA EXCLUSIVE 12
  Služba vycházející z SLA SAFETY s navýšením parametrů garance a servisních hodin.

 • SLA EXCLUSIVE MAX
  Služba vycházející z SLA SAFETY s maximálním navýšením parametrů garance a servisních hodin.

úroveň služby pravidelná údržba helpdesk poradenství pohotovostní reakce garance vyřešení běžné závady servisní hodiny (kredit)
SOS SERVIS     NBD    
SLA BASIC   NBD NBD 2h
SLA SAFETY NBD 12h 4h
SLA EXCLUSIVE 12 12h 12h 12h
SLA EXCLUSIVE MAX 6h 8h 18h
* legenda: SLA = Service Level Agreement, smlouva o úrovni servisních služeb, NBD = Next Business Day, další pracovní den

tags: GNU/Linux, Gentoo Linux, Microsoft Partner Program & Action Pack Subscription, Windows Server 2003, Windows Server 2008, Terminal Server, Active Directory, Samba, Microsoft Exchange, qmail, Postfix, Microsoft SQL Server, MySQL, Money S3, ESO9, Microsoft Office, OpenOffice.org, VPN & firewall, antivirus & antispam gateway, Google Apps, VT, xen, kvm, Virtual Server, VMWare, LVS